Бердянська міська рада


  № ТВО за яким закріплено Прізвище, ім'я, по батькові Дата народження Відомості Дата реєстрації
Перший кандидат Труш Світлана Миколаївна 09.04.1974 Громадянка України, освіта вища, член Соціал-демократичної партії України, Фізична особа підприємець, місце проживання: Місто Бердянськ Запорізької області 01.10.2015
29 Август Ольга Олександрівна 07.08.1965 Громадянка України, освіта професійно-технічна, член Соціал-демократичної партії України, КУ "Мелітопольська станція екстреної (швидкої) допомоги" ЗОР Бердянська підстанція, Старший фельдшер, місце проживання: Місто Бердянськ Запорізької області 01.10.2015
3 Бойко Наталя Олександрівна 23.10.1961 Громадянка України, освіта вища, член Соціал-демократичної партії України, Фізична особа підприємець, місце проживання: Місто Бердянськ Запорізької області 01.10.2015
34 Майструк Костянтин Васильович 07.11.1976 Громадянин України, освіта вища, член Соціал-демократичної партії України, Фізична особа підприємець, місце проживання: Місто Бердянськ Запорізької області 01.10.2015
8 Момот Олена Олександрівна 08.03.1981 Громадянка України, освіта вища, член Соціал-демократичної партії України, РГ "Південна зоря", Головний бухгалтер, місце проживання: Місто Бердянськ Запорізької області 01.10.2015
5 Новіков Марк Єгорович 20.08.1973 Громадянин України, освіта вища, член Соціал-демократичної партії України, Фізична особа підприємець, місце проживання: Місто Бердянськ Запорізької області 01.10.2015
1 Онупко Олег Анатолійович 15.10.1987 Громадянин України, освіта вища, член Соціал-демократичної партії України, Військова частина 14/91, Провідний бухгалтер фінансово-економічного відділу, місце проживання: Місто Бердянськ Запорізької області 01.10.2015
27 Степаненко Світлана Іванівна 02.07.1965 Громадянка України, освіта професійно-технічна, член Соціал-демократичної партії України, Фізична особа підприємець, місце проживання: Місто Бердянськ Запорізької області 01.10.2015
16 Тихоненко Дмитро Володимирович 19.04.1975 Громадянин України, освіта вища, член Соціал-демократичної партії України, Фізична особа підприємець, місце проживання: Місто Бердянськ Запорізької області 01.10.2015
           


Добропільська міська рада

№ ТВО за яким закріплено Прізвище, ім'я, по батькові Дата народження Відомості Дата реєстрації
Перший кандидат Древаль Петро Петрович 12.07.1953 Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Добропільська територіальна організація ППВПУ, Голова Добропільської територіальної організації ППВПУ, місце проживання: м.Добропілля Донецька обл. 01.10.2015
26 Антал Світлана Іванівна 05.09.1978 Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, Шахта Новодонецька ВАТ "ДТЕК Добропіллявугілля", Електрогазозварювальник, місце проживання: м.Білозерське м.Добропілля Донецька обл. 01.10.2015
28 Бондаренко Сергій Михайлович 01.01.1969 Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Шахта Новодонецька ВАТ "ДТЕК "Добропіллявугілля", Електрослюсар підземний, місце проживання: м.Білозерське м.Добропілля Донецька обл. 01.10.2015
11 Гаврик Володимир Васильович 17.05.1962 Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Шахта Добропільська ВАТ "ДТЕК Добропіллявугілля", прохідник, місце проживання: м.Добропілля Донецька обл. 01.10.2015
27 Гейченко Денис Миколайович 14.03.1977 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Шахта Новодонецька ВАТ "ДТЕК Добропіллявугілля", Гірничий майстер, місце проживання: м.Білозерське м.Добропілля Донецька обл. 01.10.2015
21 Горобченко Лідія Василівна 18.06.1961 Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, Державний навчальний заклад "Білицький професійний ліцей", Майстер виробничого навчання, місце проживання: м.Білицьке м.Добропілля Донецька обл. 01.10.2015
9 Гулеватий Володимир Володимирович 21.04.1969 Громадянин України, освіта середня, безпартійний, Первинна профспілкова організація ППВПУ "Шахті Добропільська", Спеціаліст, місце проживання: м.Добропілля Донецька обл. 01.10.2015
14 Зарівной Юрій Володимирович 30.12.1973 Громадянин України, освіта середня, безпартійний, "Шахта Добропільська" ВАТ України "ДТЕК Добропіллявугілля", Гірничо-монтажник, місце проживання: м.Добропілля Донецька обл. 01.10.2015
1 Звєрєв Володимир Вікторович 13.04.1960 Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, "Шахта Добропільська" ВАТ "ДТЕК Добропіллявугілля", Гірник, місце проживання: м.Добропілля Донецька обл. 01.10.2015
6 Колесніков Віктор Анатолійович 12.05.1959 Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Шахта Новодонецька ВАТ "ДТЕК Добропіллявугілля", Електрослюсар підземний, місце проживання: м.Добропілля Донецька обл. 01.10.2015
18 Короленко Сергій Миколайович 15.06.1959 Громадянин України, освіта середня, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: м.Добропілля Донецька обл. 01.10.2015
31 Кошинський Олександр Олександрович 10.12.1981 Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, "Шахта Новодонецька" ВАТ "ДТЕК Добропіллявугілля", Гірничий майстер, місце проживання: м.Білозерське м.Добропілля Донецька обл. 01.10.2015
25 Литвиненко Алла Михайлівна 27.03.1968 Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, "Шахта Новодонецька" ВАТ "ДТЕК Добропіллявугілля", Майстер поверхні, місце проживання: м.Білозерське м.Добропілля Донецька обл. 01.10.2015
29 Малахов Руслан Валентинович 01.09.1970 Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, "Шахта Новодонецька" ВАТ "ДТЕК Добропіллявугілля", Електрослюсар підземний, місце проживання: м.Білозерське м.Добропілля Донецька обл. 01.10.2015
12 Миронюк Олександр Анатолійович 09.07.1965 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Спорткомплекс ім. С.А. Арутюнова, Директор, місце проживання: м.Добропілля Донецька обл. 01.10.2015
24 Мошкова Любов Миколаївна 07.04.1973 Громадянка України, освіта середня, безпартійна, Палац культури ім. Т.Г. Шевченко "Шахти Білицька", Бібліотекар, місце проживання: м.Білицьке м.Добропілля Донецька обл. 01.10.2015
4 Мустафаєв Сервер Талятович 27.10.1971 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Шахта Алмазна ВАТ "ДТЕК Добропіллявугілля", Гірник, місце проживання: м.Добропілля Донецька обл. 01.10.2015
15 Неміш Ігор Васильович 13.06.1960 Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, "Шахта Алмазна" ВАТ "ДТЕК Добропіллявугілля", Гірничий майстер, місце проживання: м.Добропілля Донецька обл. 01.10.2015
19 Овчаренко Антоній Ігорович 20.05.1991 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, КП "Білицького міського парку", Директор, місце проживання: м.Білицьке м.Добропілля Донецька обл. 01.10.2015
16 Осьмуха Анатолій Іванович 02.07.1954 Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Шахта Добропільська ВАТ "ДТЕК Добропіллявугілля", Електрослюсар, місце проживання: м.Добропілля Донецька обл. 01.10.2015
5 Пирогов Юрій Петрович 22.03.1967 Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Філлія Добропільське енергопідприємство, Електрослюсар підземний, місце проживання: м.Добропілля Донецька обл. 01.10.2015
2 Пшеченко Костянтин Ігорович 30.07.1986 Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, "Шахта Добропільська" ВАТ "ДТЕК Добропіллявугілля", Прохідник, місце проживання: м.Добропілля Донецька обл. 01.10.2015
7 Самбурський Дмитро Вікторович 12.02.1985 Громадянин України, освіта вища, член Соціал-демократичної партії України, Первинної профспілкової організації "Шахта Добропільська" ППВПУ, Головний бухгалтер, місце проживання: м.Добропілля Донецька обл. 01.10.2015
23 Санько Катерина Станіславівна 30.05.1982 Громадянка України, освіта середня, безпартійна, Палац культури ім. Т.Г. Шевченко "Шахти Білицька", керівник гуртка, місце проживання: смт Водянське м.Добропілля Донецька обл. 01.10.2015
30 Тимківа Ірина Анатоліївна 07.05.1988 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ВСП "ШУ Білозерське" ВАТ "ДТЕК Добропіллявугілля", Провідний технолог, місце проживання: м.Білозерське м.Добропілля Донецька обл. 01.10.2015
17 Трачук Микола Миколайович 04.05.1981 Громадянин України, освіта середня, безпартійний, "Шахта Добропільська" ВАТ "ДТЕК Добропіллявугілля", Прохідник, місце проживання: м.Добропілля Донецька обл. 01.10.2015
8 Черніков Олександр Васильович 09.10.1969 Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Шахта Добропільська ВАТ "ДТЕК Добропіллявугілля", Машиніст підйомних машин, місце проживання: м.Добропілля Донецька обл. 01.10.2015
10 Чибісов Юрій Михайлович 17.07.1966 Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, "Шахта Алмазна" ВАТ "ДТЕК Добропіллявугілля", Гірник, місце проживання: м.Добропілля Донецька обл. 01.10.2015
3 Шалімова Зінаїда Олександрівна 21.05.1960 Громадянка України, освіта середня, безпартійна, Шахта Добропільська ВАТ "ДТЕК Добропіллявугілля", Гірнича, місце проживання: м.Добропілля Донецька обл. 01.10.2015

Нетішинська міська рада

№ ТВО за яким закріплено Прізвище, ім'я, по батькові Дата народження Відомості Дата реєстрації
Перший кандидат Хомич Олександр Миколайович 01.06.1975 Громадянин України, освіта вища, член Соціал-демократичної партії України, ВП ХАЕС, Начальник зміни енергоблоку, місце проживання: м.Нетішин, Хмельницька обл. 01.10.2015
28 Вітічок Дмитро Михайлович 24.03.1981 Громадянин України, освіта вища, член Соціал-демократичної партії України, ВП ХАЕС, Провідний інженер з управління реактором, місце проживання: м.Нетішин, Хмельницька обл. 01.10.2015
17 Городецький Василь Іванович 13.10.1987 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ВП ХАЕС, Машиніст-обхідник турбінного устаткування, місце проживання: м.Нетішин, Хмельницька обл. 01.10.2015
26 Данилюк Андрій Васильович 04.09.1969 Громадянин України, освіта вища, член Соціал-демократичної партії України, ВП ХАЕС, Начальник зміни енергоблоку, місце проживання: м.Нетішин, Хмельницька обл. 01.10.2015
5 Карпі Павло Олегович 06.07.1990 Громадянин України, освіта вища, член Соціал-демократичної партії України, ВП ХАЕС, Інженер системи відеонагляду, місце проживання: м.Нетішин, Хмельницька обл. 01.10.2015
16 Кирилюк Михайло Васильович 31.08.1981 Громадянин України, освіта вища, член Соціал-демократичної партії України, ВП ХАЕС, Інженер по управлінню турбіною, місце проживання: м.Нетішин, Хмельницька обл. 01.10.2015
10 Малько Людмила Михайлівна 02.01.1958 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Пенсіонер, місце проживання: м.Нетішин, Хмельницька обл. 01.10.2015
32 Рибалко Андрій Юрійович 13.12.1967 Громадянин України, освіта середня, член Соціал-демократичної партії України, ВП ХАЕС, Слюсар ЦТАВ, місце проживання: м.Нетішин, Хмельницька обл. 01.10.2015
29 Спринь Віталій Несторович 22.05.1975 Громадянин України, освіта вища, член Соціал-демократичної партії України, ТОВ ТРК "Лотел-СКТБ", телеоператор, місце проживання: м.Нетішин, Хмельницька обл. 01.10.2015
11 Хомич Алла Анатоліївна 20.01.1970 Громадянка України, освіта середня спеціальна, член Соціал-демократичної партії України, ДЗ "СМСЧ-4" МОЗ України, Операторкомпютерного набору, місце проживання: м.Нетішин, Хмельницька обл. 01.10.2015
6 Шевляков Артем Михайлович 08.02.1979 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ВП ХАЕС, Провідний інженер ДПОР ЕЦ, місце проживання: м.Нетішин, Хмельницька обл. 01.10.2015


Жовтоводська міська рада

№ ТВО за яким закріплено Прізвище, ім'я, по батькові Дата народження Відомості Дата реєстрації
Перший кандидат Охріменко Ігор Вікторович 01.08.1960 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Професійна спілка працівників атомної енергетики та промисловості України, юрист, місце проживання: м.Жовті Води, Дніпропетровської області 01.10.2015
28 Аксьоненко Сергій Григорович 17.07.1964 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, РМЗ ДП "СхідГЗК", Старший майстер, місце проживання: м.Жовті Води, Дніпропетровської області 01.10.2015
30 Алексєєнко Григорій Олексійович 25.05.1959 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, РМЗ ДП "СхідГЗК", інженер, місце проживання: м.Жовті Води, Дніпропетровської області 01.10.2015
32 Безверхий Анатолій Анатолійович 17.09.1973 Громадянин України, освіта середня, безпартійний, ВВО ДП "СхідГЗК", охоронник, місце проживання: м.Жовті Води, Дніпропетровської області 01.10.2015
31 Бокий Олег Юрійович 04.08.1985 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, РМЗ ДП "СхідГЗК", інженер-програміст, місце проживання: м.Жовті Води, Дніпропетровської області 01.10.2015
27 Буряк Євген Анатолійович 13.08.1978 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ФОЦ ДП "СхідГЗК", в.о.директора, місце проживання: м.Жовті Води, Дніпропетровської області 01.10.2015
15 Бухтієнко Сергій Миколайович 18.10.1971 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, РМЗ ДП "СхідГЗК", інженер-технолог, місце проживання: м.Жовті Води, Дніпропетровської області 01.10.2015
24 Вайнер Володимир Миколайович 01.02.1950 Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, ГМЗ ДП "СхідГЗК", слюсар КВПіА, місце проживання: м.Жовті Води, Дніпропетровської області 01.10.2015
20 Вдовиченко Артем Юрійович 26.02.1985 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, РМЗ ДП "СхідГЗК", інженер-технолог, місце проживання: м.Жовті Води, Дніпропетровської області 01.10.2015
5 Воронченко Леонід Володимирович 20.10.1945 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, голова Ради ветеранів ДП "СхідГЗК", непрацюючий пенсіонер, місце проживання: м.Жовті Води, Дніпропетровської області 01.10.2015
23 Гаєвський Володимир Анатолійович 11.01.1959 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, РМЗ ДП "СхідГЗК", старший майстер, місце проживання: м.Жовті Води, Дніпропетровської області 01.10.2015
21 Гоувар Юрій Анатолійович 22.03.1977 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ЦНДЛ ДП "СхідГЗК", інженер-технолог, місце проживання: м.Жовті Води, Дніпропетровської області 01.10.2015
14 Гриценко Володимир Вікторович 15.05.1960 Громадянин України, освіта вища, член Соціал-демократичної партії України, Східна об’єднана організація профспілки, голова профкому РМЗ ДП "СхідГЗК", місце проживання: м.Жовті Води, Дніпропетровської області 01.10.2015
19 Гунько Олег Григорович 25.11.1972 Громадянин України, освіта середня, безпартійний, ГМЗ ДП "СхідГЗК", слюсар-ремонтник, місце проживання: м.Жовті Води, Дніпропетровської області 01.10.2015
10 Добровольська Лариса Миколаївна 06.03.1969 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, управління ДП "СхідГЗК", завідувач канцеляції, місце проживання: м.Жовті Води, Дніпропетровської області 01.10.2015
29 Дрига Олег Петрович 28.01.1967 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Восток-Руда", електромеханік, місце проживання: м.Жовті Води, Дніпропетровської області 01.10.2015
34 Карпов Андрій Сергійович 01.01.1963 Громадянин України, освіта вища, член Соціал-демократичної партії України, Східна об’єднана організація профспілки, Заступник голови, місце проживання: м.Жовті Води, Дніпропетровської області 01.10.2015
12 Коваль Світлана Георгіївна 31.12.1963 Громадянка України, освіта вища, член Соціал-демократичної партії України, ГМЗ ДП "СхідГЗК", слюсар по КВПіА, місце проживання: м.Жовті Води, Дніпропетровської області 01.10.2015
18 Ковдря Олександр Юрійович 08.09.1981 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, СКЦ ГМЗ ДП "СхідГЗК", старший майстер зміни, місце проживання: м.Жовті Води, Дніпропетровської області 01.10.2015
13 Котков Олександр Вячеславович 21.07.1981 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ЦНДЛ ДП "СхідГЗК", радіометрист, місце проживання: м.Жовті Води, Дніпропетровської області 01.10.2015
2 Луговець Андрій Юрійович 05.08.1983 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Відділ головного механіка ДП "СхідГЗК", інженер з ремонту І категорії, місце проживання: м.Жовті Води, Дніпропетровської області 01.10.2015
7 Мещерякова Олена Григорівна 22.08.1959 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, відділ капітального будівництва ДП "СхідГЗК", провідний економіст, місце проживання: м.Жовті Води, Дніпропетровської області 01.10.2015
16 Мєшков Віталій Анатолійович 07.04.1963 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, РБУ ДП "СхідГЗК", провідний інженер з охорони праці, місце проживання: м.Жовті Води, Дніпропетровської області 01.10.2015
22 Онанченко Василь Григорович 25.11.1960 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ДЗ "СМСЧ-9 МОЗ України", завідувач відділенням, місце проживання: м.Жовті Води, Дніпропетровської області 01.10.2015
25 Орлов Сергій Вікторович 21.03.1972 Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, РМЗ ДП "СхідГЗК", коваль на молотах і пресах, місце проживання: м.Жовті Води, Дніпропетровської області 01.10.2015
11 Потапенко Дмитро Федорович 21.11.1970 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ВВО ДП "СхідГЗК", охоронник, місце проживання: м.Жовті Води, Дніпропетровської області 01.10.2015
4 Проняєв Олександр Миколайович 08.07.1982 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, РМЗ ДП "СхідГЗК", інженер-конструктор, місце проживання: м.Жовті Води, Дніпропетровської області 01.10.2015
6 Руденко Олександр Олексійович 29.12.1963 Громадянин України, освіта вища, член Соціал-демократичної партії України, Східна об’єднана організація профспілки, голова профкому ГМЗ ДП "СхідГЗК", місце проживання: м.Жовті Води, Дніпропетровської області 01.10.2015
17 Федусов Вадим Вадимович 28.12.1967 Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Автотранспортне господарство ДП "СхідГЗК", водій, місце проживання: м.Жовті Води, Дніпропетровської області 01.10.2015
26 Фойна Олександр Валерійович 07.01.1984 Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, ГМЗ ДП "СхідГЗК", слюсар, місце проживання: м.Жовті Води, Дніпропетровської області 01.10.2015
3 Харчук Владислав Всеволодович 22.05.1952 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, РМЗ ДП "СхідГЗК", керівник дільниці, місце проживання: м.Жовті Води, Дніпропетровської області 01.10.2015
8 Шипунова Наталя Іванівна 02.10.1973 Громадянка України, освіта вища, член Соціал-демократичної партії України, ЦНТКіД ДП "СхідГЗК", завідувач ГБ ЦБС, місце проживання: м.Жовті Води, Дніпропетровської області 01.10.2015
33 Яковлєв Олександр Іванович 05.06.1984 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ГМЗ ДП "СхідГЗК", електрогазозварник, місце проживання: м.Жовті Води, Дніпропетровської області 01.10.2015
9 Ярошенко Олександр Миколайович 11.01.1962 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ГМЗ ДП "СхідГЗК", слюсар-ремонтник, місце проживання: м.Жовті Води, Дніпропетровської області 01.10.2015

Славутицька міська рада

№ ТВО за яким закріплено Прізвище, ім'я, по батькові Дата народження Відомості Дата реєстрації
Перший кандидат Рабчевський Сергій Вікторович 23.12.1984 Громадянин України, освіта вища, член Соціал-демократичної партії України, ДП "Управління забезпечення функціонування об’єктів Чорнобильської АЕС", економіст, місце проживання: м.Славутич, Київська обл. 27.09.2015
14 Барбаш Юлія Олександрівна 25.02.1987 Громадянка України, освіта вища, член Соціал-демократичної партії України, ДСП "Чорнобильська АЕС", Провідний інженер, місце проживання: м.Славутич, Київська обл. 27.09.2015
6 Безнощенко Вікторія Львівна 02.07.1962 Громадянка України, освіта вища, член Соціал-демократичної партії України, ДСП "Чорнобильська АЕС", Провідний інженер, місце проживання: м.Славутич, Київська обл. 27.09.2015
22 Боровик Сергій Леонідович 19.02.1978 Громадянин України, освіта вища, член Соціал-демократичної партії України, ДСП "Чорнобильська АЕС", Інженер, місце проживання: м.Славутич, Київська обл. 27.09.2015
19 Грабовець Світлана Миколаївна 06.07.1969 Громадянка України, освіта вища, член Соціал-демократичної партії України, ДП "Управління забезпечення функціонування об’єктів Чорнобильської АЕС", Провідний інженер, місце проживання: м.Славутич, Київська обл. 27.09.2015
25 Давиденко Олена Миколаївна 06.02.1990 Громадянка України, освіта вища, член Соціал-демократичної партії України, ДСП "Чорнобильський спецкомбінат", Провідний бухгалтер, місце проживання: м.Славутич, Київська обл. 27.09.2015
26 Данцит Марія Вікторівна 01.11.1984 Громадянка України, освіта вища, член Соціал-демократичної партії України, ДЗ СМСЧ-5 МОЗ, Бухгалтер, місце проживання: м.Славутич, Київська обл. 27.09.2015
16 Джалалян Костянтин Валерійович 27.04.1977 Громадянин України, освіта вища, член Соціал-демократичної партії України, ДСП "Чорнобильська АЕС", Провідний економіст, місце проживання: м.Славутич, Київська обл. 27.09.2015
15 Джалалян Тетяна Юріївна 08.05.1988 Громадянка України, освіта вища, член Соціал-демократичної партії України, Безробітна, місце проживання: м.Славутич, Київська обл. 27.09.2015
11 Драпов Євген Миколайович 06.09.1983 Громадянин України, освіта вища, член Соціал-демократичної партії України, ДСП "Чорнобильська АЕС", Провідний інженер, місце проживання: м.Славутич, Київська обл. 27.09.2015
3 Дубовик Олена Олександрівна 11.03.1960 Громадянка України, освіта вища, член Соціал-демократичної партії України, КДЮСШ, фахівець, місце проживання: м.Славутич, Київська обл. 27.09.2015
23 Ємець Валерія Вікторівна 20.06.1990 Громадянка України, освіта вища, член Соціал-демократичної партії України, Славутицький МВ ГУ МВС України в Київській обл., Старший оперуповноважений, місце проживання: м.Славутич, Київська обл. 27.09.2015
4 Здоренко Сергій Леонідович 09.05.1980 Громадянин України, освіта вища, член Соціал-демократичної партії України, ДСП "Чорнобильська АЕС", Заступник начальника відділу, місце проживання: м.Славутич, Київська обл. 27.09.2015
18 Зеслєр Олена Андріївна 02.11.1981 Громадянка України, освіта вища, член Соціал-демократичної партії України, ВП "Атомремонтсервіс" ДП "НАЕК "Енергоатом", Інженер, місце проживання: м.Славутич, Київська обл. 27.09.2015
9 Клинков Юрій Андрійович 21.10.1974 Громадянин України, освіта вища, член Соціал-демократичної партії України, ДСП "Чорнобильська АЕС", Начальник відділу, місце проживання: м.Славутич, Київська обл. 27.09.2015
1 Кравченко Ігор Анатолійович 04.07.1985 Громадянин України, освіта вища, член Соціал-демократичної партії України, ДП "Управління забезпечення функціонування об’єктів Чорнобильської АЕС", Фахівець, місце проживання: м.Славутич, Київська обл. 27.09.2015
5 Мошківська Людмила Романівна 11.04.1959 Громадянка України, освіта вища, член Соціал-демократичної партії України, Дитяча школа мистецтв міста Славутич, Викладач, місце проживання: м.Славутич, Київська обл. 27.09.2015
10 Панченко Олександр Сергійович 15.01.1983 Громадянин України, освіта вища, член Соціал-демократичної партії України, ДСП "Чорнобильська АЕС", Інженер, місце проживання: м.Славутич, Київська обл. 27.09.2015
21 Підлісний Ілля Анатолійович 22.04.1983 Громадянин України, освіта вища, член Соціал-демократичної партії України, ДСП "Чорнобильська АЕС", Інженер, місце проживання: м.Славутич, Київська обл. 27.09.2015
2 Рудченко Микола Васильович 17.12.1977 Громадянин України, освіта вища, член Соціал-демократичної партії України, ДСП "Чорнобильська АЕС", Провідний інженер, місце проживання: м.Славутич, Київська обл. 27.09.2015
13 Рябчевський Андрій Володимирович 10.09.1982 Громадянин України, освіта вища, член Соціал-демократичної партії України, ДСП "Чорнобильська АЕС", Провідний інженер, місце проживання: м.Славутич, Київська обл. 27.09.2015
12 Семенов Валерій Сергійович 01.06.1975 Громадянин України, освіта вища, член Соціал-демократичної партії України, ДСП "Чорнобильська АЕС", Інженер, місце проживання: м.Славутич, Київська обл. 27.09.2015
17 Созінов Дмитро Васильович 26.05.1975 Громадянин України, освіта вища, член Соціал-демократичної партії України, ВП "Атомремонтсервіс" ДП "НАЕК "Енергоатом", Начальник навчально-тренувального центру, місце проживання: м.Славутич, Київська обл. 27.09.2015
7 Стромко Євген Віталійович 06.06.1984 Громадянин України, освіта вища, член Соціал-демократичної партії України, ДСП "Чорнобильська АЕС", Інженер, місце проживання: м.Славутич, Київська обл. 27.09.2015
24 Тарнавська Світлана Володимирівна 10.06.1968 Громадянка України, освіта вища, член Соціал-демократичної партії України, ДП "Управління забезпечення функціонування об’єктів Чорнобильської АЕС", Інженер, місце проживання: м.Славутич, Київська обл. 27.09.2015
20 Уланов Ігор Михайлович 10.09.1986 Громадянин України, освіта вища, член Соціал-демократичної партії України, ДСП "Чорнобильська АЕС", Дозиметрист, місце проживання: м.Славутич, Київська обл. 27.09.2015
8 Хон В’ячеслав Валерійович 18.06.1975 Громадянин України, освіта вища, член Соціал-демократичної партії України, ДСП "Чорнобильська АЕС", Інженер, місце проживання: м.Славутич, Київська обл. 27.09.2015

Южноукраїнська міська рада

№ ТВО за яким закріплено Прізвище, ім'я, по батькові Дата народження Відомості Дата реєстрації
Перший кандидат Полтарак Віктор Володимирович 26.02.1961 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ЦПРВ ВП ЮУАЕС, Майстр, місце проживання: м.Южноукраїнськ 30.09.2015
28 Алешенко Клавдія Володимирівна 25.06.1958 Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, пенсіонер, місце проживання: м.Южноукраїнськ 30.09.2015
32 Багінська Ірина Григорівна 22.06.1966 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ВТС ВП ЮУАЕС, Інженер, місце проживання: м.Южноукраїнськ 30.09.2015
33 Безбабний Сергій Якович 27.12.1961 Громадянин України, освіта середня, безпартійний, ЕРП, ВП ЮУАЕС, Бригадир-помічник майстра з ремоту, місце проживання: м.Южноукраїнськ 30.09.2015
20 Берикул Ірина Миколаївна 09.05.1965 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, СМСЧ -2, Акушер-гінеколог, місце проживання: м.Южноукраїнськ 30.09.2015
30 Білик Маргарита Миколаївна 12.02.1940 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, пенсіонер, місце проживання: м.Южноукраїнськ 30.09.2015
7 Бондар Олександр Олексійович 24.08.1988 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, СМСЧ - 2, Юрист, місце проживання: м.Южноукраїнськ, 30.09.2015
5 Бондар Олексій Семенович 03.03.1956 Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: м.Южноукраїнськ 30.09.2015
22 Бондар Олена Миколаївна 06.04.1957 Громадянка України, освіта вища, член Соціал-демократичної партії України, Управління капітального будівництва, Ведучий економіст, місце проживання: м.Южноукраїнськ 30.09.2015
29 Бондар Юрій Іванович 20.06.1954 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: м.Южноукраїнськ 30.09.2015
9 Горбатов Данило Васильович 09.03.1980 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ЕРП ЦРТО ВП ЮУАЕС, Майстер по рем онту, місце проживання: м.Южноукраїнськ 30.09.2015
23 Дібрівна Оксана Сергіївна 26.01.1979 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ЗВВО ВП ЮУАЕС, Начальник бюро перепусток, місце проживання: м.Южноукраїнськ 30.09.2015
26 Жебет Лілія Серверівна 22.12.1981 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ПЕУ ВП ЮУАЕС, економіст, місце проживання: м.Южноукраїнськ 30.09.2015
8 Кілігін Євген Володимирович 23.10.1995 Громадянин України, освіта інші види освіти, безпартійний, Палац культури, Режисер, місце проживання: м.Южноукраїнськ 30.09.2015
17 Коміна Ольга Федорівна 20.09.1955 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ВЯБ ВП ЮУАЕС, Лаборант, місце проживання: м.Южноукраїнськ 30.09.2015
27 Кретова Ніна Іванівна 25.10.1959 Громадянка України, освіта середня, безпартійна, Атоменергомаш, Прибиральниця, місце проживання: м.Южноукраїнськ 30.09.2015
6 Куликов Андрій Володимірович 05.05.1984 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ЕЦ ВП ЮУАЕС, Майстр з ремонту, місце проживання: м.Южноукраїнськ 30.09.2015
3 Кушнір Ельвіра Рашидівна 21.09.1966 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ПВ ВП ЮУАЕС, Інженер-конструктор, місце проживання: м.Южноукраїнськ 30.09.2015
24 Кушнір Ольга Степановна 25.07.1961 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ВОНС ВП ЮУАЕС, Керівник еколого-химичної лабораторії, місце проживання: м.Южноукраїнськ 30.09.2015
15 Макану Валерій Ефімович 10.10.1965 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ЦТА ВП ЮУАЕС, Провідний інженер, місце проживання: м.Южноукраїнськ 30.09.2015
19 Мітченко Генадій Федорович 16.08.1968 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ККСС "Олімп", Тренер викладач, місце проживання: м.Южноукраїнськ 30.09.2015
18 Мороз Галина Петрівна 23.05.1966 Громадянка України, освіта вища, член Соціал-демократичної партії України, ДНЗ № 8, Соціальний педагог, місце проживання: м.Южноукраїнськ 30.09.2015
25 Назаренко Володимир Михайлович 07.01.1939 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: м.Южноукраїнськ 30.09.2015
10 Насипайко Олег Васильович 14.03.1974 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ВТК ВП ЮУАЕС, Інженер, місце проживання: м.Южноукраїнськ 30.09.2015
34 Обуховська Ірина Валентинівна 31.01.1971 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ЦВКГта ТМ ВП ЮУАЕС, технік, місце проживання: м.Южноукраїнськ 30.09.2015
21 Онуфрієнко Валерій Васильович 04.07.1962 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ВП ЗВВО ЮУАЕС, Інженер, місце проживання: м.Южноукраїнськ 30.09.2015
11 Підгурський Євген Алімович 25.01.1981 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ЦТАВ ВП ЮУАЕС, Інженер, місце проживання: м.Южноукраїнськ 30.09.2015
16 Рубан Юрій Павлович 07.03.1950 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: м.Южноукраїнськ 30.09.2015
31 Серебряна Наталя Миколаївна 27.06.1970 Громадянка України, освіта вища, член Соціал-демократичної партії України, ВП ЮУАЕС, Художник, місце проживання: м.Южноукраїнськ 30.09.2015
4 Сіроченко Владислав Сергійович 27.07.1977 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, УПТК ВП ЮУАЕС, Інженер, місце проживання: м.Южноукраїнськ 30.09.2015
14 Сніцарьова Олена Миколаївна 20.10.1966 Громадянка України, освіта вища, член Соціал-демократичної партії України, Центр розвитку дитини "Гармонія", Вихователь-методист, місце проживання: м.Южноукраїнськ 30.09.2015
12 Угляр Альона Юріївна 22.02.1984 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, АУП ВП ЮУАЕС, Бухгалтер, місце проживання: м.Южноукраїнськ 30.09.2015