В Харкові для Молодіжної Ради Об'єднання профспілок Харківської області Голова Ради СДПУ Юрій Буздуган та Голова Секретаріату СДПУ Олена Скоморощенко провели дводенний семінар «Трудова школа». 
Він відбувся в серцевині профспілкового руху Харківщини в Палаці Праці. 
В цьому семінарі брали участь молоді студенти, перспективні спеціалісти та інженери "першої столиці". Але усіх їх об'єднувало одне, вони - профспілковці, які сумлінно виконують свої обов’язки та допомагають громадськості Харківщини на різних рівнях.
Було приділено увагу різним темам, а саме «Профспілки та глобальні цілі України», «Профспілки та геополітика України», «Ідентичність та профспілки», «Історія і досвід профспілкового руху в контексті актуальних завдань профспілок України», «Нові методи експлуатації в сучасній економіці», «Як боротися за права трудівників в сучасній економіці», «Соціальні технології – зброя в руках профспілки і запорука здобуття її перемог» та «Профспілки та цінності». 
Зазначені теми викликали чималу зацікавленість, та неодноразово виникали жваві дискусії.
Окремо було приділено увагу задачам, над виконанням яких в подальшому слід працювати профспілковцям, а саме: взаємна співпраця профспілковців та соціал-демократів, просвітницька робота, заохочування своїх колег до вступу до профспілок та ін.
Як зазначив по закінченні семінару голова Молодіжної Ради ОПХО Роман Артеменко " головною метою даного заходу було об’єднати молодь профспілок Харкова між собою, виявити майбутніх лідерів та заохотити їх до подальшого навчання та самовдосконалення. "Трудова школа" навчає молодь по всій Україні. Юрій Олексійович та Олена Миколаївна вже не один рік їздять з одного міста до іншого зі своєю програмою. Вони із задоволенням діляться зі слухачами своїми наробітками, допомагають їм зрозуміти своє місто в соціумі, розвинути свої таланти. Картина, яку вони поступово розкривають перед слухачами курсу, – це перспективи трудящої людини як найголовнішої людини держави. Усі трудівники мають повірити в свої сили для того, щоб разом побудувати сильну та патріотичну Україну, країну справедливості та добробуту."