Голова Ради СДПУ Юрій Буздуган щодо проекту нового Трудового Кодексу та процесу прийняття заявив наступне:

Соціал-демократи цілковити підтримуюють і солідаризуються з позицієї Спільного Представницького Органу всеукраїнських профспілок і вважають, що необхідно:
1. Законопроект Трудового Кодексу №1658, прийнятий у першому читанні до розгляду у другому читанні відправити на експертизу до Міжнародної Організації Праці.
2. Опублікувати прийнятий у першому читанні варіант у газеті “Голос України”, щоб людина праці і вся країна загалом знали, що готують для них “народні обранці”.
3. Включити до робочої групи по підготовці цього проекту до другого читання представників СПО об'єднань профспілок, роботодавців, громадських експертів, які будуть оприлюднювати узгоджені позиції і досягнені домовленості.
4. До людей праці потрібно терміново донести, питання якої життєвої ваги для них розглядається, дати змогу людям ознайомитися з тим, що їм пропонують і головне — можливість вплинути на прийняття рішення.
5. В перехідних положення відтермінувати введення в дію Закону, щоб не тільки експертне і професійне середовище встигло його освоїти, а і звичайні люди.