24-25 листопада 2017 року в Барселоні (Іспанія) відбулась Рада Соціалістичного Інтернаціоналу, на якій брала участь делегація Соціал - демократичної партії України на чолі з Головою Секретаріату Оленою Скоморощенко.
Делегації з усіх континентів, представляючи партії-членів СІ і запрошених гостей, зібрались, щоб обговорювати три головні теми: Будівництво майбутнього лівими: демократія, рівність і солідарність; Робота для стабільності і миру у світі багаторазових конфліктів; Просування людськіх відповідей на гуманітарні кризи.
Цей захід був організований Соціалістичним Інтернаціоналом разом з Іспанською Партією Соціалістичних Працівників (PSOE). 
Генеральний Секретар СІ Луіс Айяла підкреслив важливість тем, які обговорюються і їх значення для соціалістичного руху. Він був задоволений, що Рада СI проходить саме в Барселоні, кажучи, що СI має слухати, розуміти і підтримувати зусилля соціалістів в Каталонії і Іспанії, зі стороні лідера PSOE Педро Санчеса і Першого Секретаря Соціалістичної Партії Каталунії (PSC) Мігеля Ічети. Він із задоволенням відмітив, що 2017 це рік, в якому СI знову підтвердив свої зобов'язання усупереч глобальним викликам, послідувавши від Конгресу XXV в Картегені у березні. Партії-члени СІ були мотивовані поширенням і захистом наших принципів, цінностей, і політики, шляхом нашого розуміння їх, і це було критично важливим в нашій загальній боротьбі за більшу рівність, правосуддя і солідарність.
Під час Ради СІ делегація СДПУ мала низку зустрічів з делегаціями інших партій-членів СІ, під час яких було обговорено поточну ситуацію на Україні та подальшу співпрацю.